Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

humor_feelix_42.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Duhovni kutak župe

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

Krunica u svibnju i listopadu. Ova dva mjeseca su na poseban način posvećena Blaženoj Djevici Mariji, kada njoj u čast održavamo svibanjsku i listopadsku pobožnost kroz molitvu krunice, litanija i drugih Gospinih molitva. 

Mise su večernje u tim mjesecima, kako bi više svijeta moglo doći na pobožnost.

Križni put - Kroz korizmeno vrijeme na osobit način se prisjećamo muke i smrti Spasitelja našega Isusa Krista, prije svega kroz pobožnost Križnoga puta petkom poslije podne te nedjeljom prije pučke mise. Križni put predvodi župnik uz sudjelovanje mladih koji čitaju postaje te ministranata koji nose križ i svijeće. Križni put je dobro posjećen.

Zornice kroz došašće – U došašću se svakog jutra služe rane mise zornice u 6.30 sati. To su omiljene mise puka od davnina koje simboliziraju našu budnost u vrijeme priprave za Božić, za dolazak malenog djeteta Isusa. Zornice su jako dobro posjećene. Razlog početka zornice u 6.30 je zbog školskog autobusa u 7 sati, kako bi mogli na vrijeme doći u školu.

 

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
299109

Tko je online

Imamo 297 gostiju i nema članova online