Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

Humor_felikss_41.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

72 sata bez kompromisa u Radunicama

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 
Dana 30. rujna i 1. listopada u našoj župi su djeca i mladi radili - uključivši se u akciju "72 sata bez kompromisa". Očistili su u Cerju oko kapelice sv. Petra, uspravili nagnutu ogradu i uredili kapelicu. Pomogli su im stariji.

Druga ekipa je radila na čišćenju i bojenju ograde oko crkve. Treća grupa je imala zadatak pomagati oko čuvanja ovaca i postavljanja - popravljanja ograde oko tora gdje budu ovce. Četvrta ekipa je pomogla urediti dvorište i kuću kod naše najstarije župljanke Marije. To joj je ujedno bi poklon za devedeseti rođendan.Peta grupa mladih i djece je išla brati maline. Susret - akcija bez kompromisa je završila u subotu navečer zajedničkim roštiljanjem.   Osim naših mladih i djece, pomogli su nam i mladi iz KŠC Don Bosco - Žepče.

 

 

Hvala svima koji su pomogli da se ovo realizira, a najviše Nadbiskupijskom centru za pastoral mladih "Ivan Pavao II." iz Sarajeva.

 

 

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
354873

Tko je online

Imamo 44 gostiju i nema članova online