Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

felix-27.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Kako se pišu projekti - Edukacija u NCM "Ivan Pavao II." - Sarajevo

Dana 25. 03. 2017. godine u Sarajevu je održana jednodnevna edukacija za pisanje projekata, koju je organizirao Nadbiskupijski centar za pastoral mladih (NCM) “Ivan Pavao II“. Edukaciji je nazočilo dvadesetak mladih iz raznih krajeva Bosne i Hercegovine, koji su došli kao predstavnici župnih zajednica, udruga, škola u kojima rade ili ih pohađaju.

Teorijski dio edukacije održali su zaposlenici NCM “Ivan Pavao II“ Josip Milanović, Nadežda Mojsilović i Marijana Miketek dok se praktični dio edukacije sastojao od same izrade projekta u grupama od 4 do 5 mladih.

Glavni cilj edukacije bio je naučiti mlade kako da što bolje i kvalitetnije napišu projekat za natječaj koji svake godine raspisuje NCM “Ivan Pavao II“, ali stečeno znanje mladima također može pomoći i na njihovom radnom mjestu.

Budući da je pisanje projekata složen posao ova edukacija će sudionicima seminara poslužiti kao dobra polazna osnova u tome. - izvjestila je Marija s ovog jednodnevnog susreta. - Nekoliko slika sa susreta.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309324

Tko je online

Imamo 8 gostiju i nema članova online