Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

humor_felix_gk_1_17.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Svećenici igraju nogomet u Vukovaru

Na europskom prvenstvu u Vukovaru nastupit će svećenici iz 15 zemalja: Austrije,  Bosne i Hercegovine, Italije, Portugala, Slovenije,  Crne Gore, Češke, Rumunjske, Mađarske, Slovačke,  Poljske, Ukrajine, Bjelorusije, Kazahstana i Hrvatske. Pokrovitelji 11. europskog prvenstva za svećenike u malom nogometu u Vukovaru su Đakovačka - Osječka nadbiskupija, Vukovarsko-srijemska županija i Grad Vukovar, a održava se u suorganizaciji Hrvatskog nogometnog saveza. Prihod sa finalnog dana, 23. veljače, namijenjen je kao pomoć izgradnji križnoga puta u Vukovaru.

Svećenici iz različitih europskih zemalja okupljaju se jednom godišnje kako bi se natjecali u dvoranskom nogometu. Osim nogometa, zajedno slave svete mise, druže se, te upoznaju grad koji je domaćin. Finalna utakmica je predviđena za 23. veljače u popodnevnim satima.

Naši svećenici iz Bosne i Hercegovine, ponosni što su Hrvati, žele i ovaj puta osvojiti neku od medalja, a kvalitetom i uigranošću, sigurno spadaju među favorite.

 

I.o.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309403

Tko je online

Imamo 114 gostiju i nema članova online