Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

karikature0009.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Susret Hrvatske katoličke mladeži u Vukovaru 2017.

Organizacijski odbor SHKM u Vukovaru odlučio je produžiti rok za prijavu za sudjelovanje na Susretu. Stoga, svi mladi Vrhbosanske nadbiskupije, koji još uvijek nisu poslali prijave, a žele biti dio velike skupine mladih koja odlazi u Vukovar, mogu to učiniti do 1. ožujka 2017. godine.

Svi mladi od 15 do 30 godina mogu se prijaviti svome župniku ili duhovnom asistentu, a zatim je prijave potrebno proslijediti Nadbiskupijskom centru za pastoral mladih „Ivan Pavao II.“. Prilikom prijave, važno je dostaviti: ime i prezime, spol, datum rođenja, telefon, e-mail, mjesto, župa, veličina majice (S, M, L, XL ili XXL), broj putovnice, te napisati naznake (u slučaju nekih bolesti, alergija i sl.) za svakog sudionika pojedinačno. Mladi s područja Sarajeva mogu se prijaviti izravno u NCM „Ivan Pavao II.“. Prijave za sudjelovanje na Susretu postaju važeće tek nakon izvršene uplate troškova putovanja i/ili kotizacije.

Troškovi putovanja u organizaciji Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih „Ivan Pavao II.“ su sljedeći:
1. Derventski, Doborski, Brčanski i Šamački dekanat 40 KM
2. Žepački, Tuzlanski i Usorski dekanat 45 KM
3. Kreševski, Sarajevski, Sutješki i Travnički dekanat 50 KM
4. Bugojanski i Ramski dekanat 50 KM

Ako na Susret hrvatske katoličke mladeži u Vukovar želite ići vlastitim prijevozom, potrebno je uplatiti samo kotizaciju u iznosu od 15 KM za svakog sudionika. Prijave slati na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. . 

Uplatu možete izvršiti u Nadbiskupijskom centru za pastoral mladih „Ivan Pavao II.“, svakim radnim danom od 08:00 do 16:00 ili bankovnim transferom na račun 154 999 500 039 2636 sa naznačenom svrhom uplate: ODLAZAK NA SHKM VUKOVAR.

Više informacija možete dobiti putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. i na broj telefona: +387 33 766 225 ili +387 63 488 875. 
Kontakt osobe su Marija Puljić i Josip Milanović.

preuzeto sa www.mladicentar.org 

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309388

Tko je online

Imamo 92 gostiju i nema članova online