Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

felix-24.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

DANA 7. VELJAČE KARDINAL PULJIĆ SE SUSREO SA PREDSJEDNIKOM HRVATSKOGA SABORA GOSP. BOŽOM PETROVOM

U jednosatnom susretu kardinal Puljić i gospodin Petrov razmijenili su mišljenje o aktualnom stanju u Bosni i Hercegovini s posebnim naglaskom na položaj Hrvata kao konstitutivnoga naroda. Kardinal Puljić i gospodin Petrov izrazili su svoje nadanje u konačno rješenje toga vrlo važnoga pitanja za opstanak Hrvata na ovim prostorima. Na kraju susreta kardinal Puljić i gospodin Petrov razmijenili su prigodne darove.

U delegaciji kardinala Puljića na susretu su sudjelovali mons. Luka Tunjić generalni vikar Vrhbosanske nadbiskupije i nacionalni ravnatelj PMD BiH te dr. sc. vlč. Mirko Šimić ravnatelj Caritasa Vrhbosanske nadbiskupije. (kta/vrhbosanska-nadbiskupija.org)

 

 

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309404

Tko je online

Imamo 115 gostiju i nema članova online