Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

humor_feelix_42.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Djelo Svetog djetinjstva u našoj župi

Nakon mise smo blagoslovi djecu i njihov dar, te se zajedno pomolili i za sve gladne u svijetu. Ako želimo pomoći potrebnima -  moramo nešto sebi uskratiti. Takvu je praksu bivši župnik vlč. Andrija Janjić posebno njegovao, a župna zajednica je uvijek podržavala ovu inicijativu. Tako je bilo i ove godine na završetku Božićnog ciklusa doneseno petnaest kasica, a djeca su se poslije mise zajedno uslikala. Može se reći da je gotovo svaka obitelj koja ima djecu donijela misijsku kasicu! I djeca žele svojim darom učiniti da bude manje siromaštva i manje gladnih.

Iako ne možemo riješiti svjetske probleme, želimo posvjedočiti i svojim primjerom pokazati da možemo činiti mala dobra djela, a Bog će dati svoj blagoslov. 

I.O.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309351

Tko je online

Imamo 40 gostiju i nema članova online