Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

humor_2.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Silan vjetar 11. i 12. prosinca 2017.

Ispred župne crkve u Brankovićima nevrijeme je oborilo većinu crnogoričnih stabala, tako da je prelijepi park ispred crkve uništen. Ostalo je tek poneko drvo i niži borovi i smrče. U Zavidovićima je oko crkve oborio šest stabala. 

U cijelom kraju su velike štete, a mnogima su krovovi ostali otkriveni. Dobri ljudi su brzo priskočili jedni drugima u pomoć.

U prošlu subotu je napadao snijeg visine preko trideset centimetara. U nedjelju je bilo -5 celzijusa, a u ponedjeljak i utorak temperatura je bila plus petnaest, i sav snijeg se otopio. Nagle promjene uzrokovale su velike štete.

radu

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
299052

Tko je online

Imamo 221 gostiju i nema članova online