Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

felix-22.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

II. došašća: Pripravite put Gospodinu! Gospodin dolazi!

 Ivan je bio siromašan čovjek, isposnik. Boravio je u pustinji i pozivao na obraćenje. Glas nas zove iz pustinje. Pustinja je mjesto sabranja, mjesto molitve, mjesto gdje čovjek Boga traži. Pa i ovi naši krajevi u Radunicama – nisu pustinja ali su tihi, mirni, tu možemo čuti Božji glas. Bog nam ima što reći. Treba imati i uha i volje i srca da se Božji glas uopće čuje, pa onda i prihvati. Jer, oduvijek je tako bilo, a danas još i više, da su drugi glasovi puno jači, blještaviji, oku primamljiviji, zavodljiviji… Pogledajmo emisije na televiziji. Traži se “zvijezda”, poseban čovjek, izvanredan, odličan pjevač ili mađioničar. Poruka je jasna: budi lijep, mlad, uspješan, budi obožavan, budi cool, budi bogat, budi slavan, budi prvi i najbolji… 

 

 

Pripravite put Gospodinu. Ispovijedimo se za Božić. Očistimo svoja srca od grijeha i nečistoća. I Bog mira bit će s nama.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
309355

Tko je online

Imamo 44 gostiju i nema članova online