Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

humor_felix_gk_1_17.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Raditi s talentima

Najgore je talente zakopati. Ili sakriti. Tad propadaju. I mi s njima.

No, još imamo priliku raditi s njima.

A što ako nas ova zgoda prepada. Svi traže uspjeh, napredak, rezulatate... i to po svaku cijenu. A uspjeh se mjeri radnim mjestom, bogatstvom, utjecajom, lijepom pričom, mjestom koje zauzimamo u društvu. Pa zar zbilja i Bog to isto traži? A što je s onim koji nema sreće, kojemu ne ide sve za rukom, koji ima neki nedostatak koji ga ometa u životu? Hoće li zbog toga biti kažnjeni? Zar ne uspjeti ni ovdje na zemlji, ni tamo kod Boga?

Naravno da nije riječ o tome. Nije riječ o uspjehu, koji nekada ne postignemo ni kad sve uložimo, jer ne ovisi sve o nama. Ne možeš uvijek imati odličen rezultate. Nekad ne dobiješ što si zaslužio. Živimo u nesavršenom svijetu. Nisu jednaka mjerila za „olimpijce“ i „paraolimpijce“. Ne može se isto vagati uspjeh nekoga tko je zdrav, stalno trenira i nekoga tko je u invalidskim kolicima. Svatko od njih ima svoje posebne medalje. I Isus reče da će se više tražiti od onoga kome je više dano. A puno nam je dano. Garant.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
299120

Tko je online

Imamo 312 gostiju i nema članova online