felix-24.jpg

72 sata bez kompromisa u Radunicama

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

Dana 30. rujna i 1. listopada u našoj župi su djeca i mladi radili - uključivši se u akciju "72 sata bez kompromisa". Očistili su u Cerju oko kapelice sv. Petra, uspravili nagnutu ogradu i uredili kapelicu. Pomogli su im stariji.

Druga ekipa je radila na čišćenju i bojenju ograde oko crkve. Treća grupa je imala zadatak pomagati oko čuvanja ovaca i postavljanja - popravljanja ograde oko tora gdje budu ovce. Četvrta ekipa je pomogla urediti dvorište i kuću kod naše najstarije župljanke Marije. To joj je ujedno bi poklon za devedeseti rođendan.Peta grupa mladih i djece je išla brati maline. Susret - akcija bez kompromisa je završila u subotu navečer zajedničkim roštiljanjem.   Osim naših mladih i djece, pomogli su nam i mladi iz KŠC Don Bosco - Žepče.

Hvala svima koji su pomogli da se ovo realizira, a najviše Nadbiskupijskom centru za pastoral mladih "Ivan Pavao II." iz Sarajeva.