Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

karikature0004.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Drugi dan Dječjeg ljeta - 30. lipnja 2017.

Ponovno su kroz četiri radionice: dramsku, kreativnu, glazbenu i sportsku djeca imala priliku pokazati svoje talente. Pogledajte cijelu foto galeriju...

 

Nakon iscrpnih radionica djeca su okrijepila za ručkom nakon čega je nastavljeno druženje kroz razne igre. I danas su djeca pokazala kako su istinski hvalitelji Boga, te kako je za to potrebno veoma malo. Svatko pa čak i oni najmanji mogu hvaliti Boga, ako ima netko da ih na to potakne. Za to su bili zaduženi naši animatori koji su, iako im je ovo drugi dan to činili sa puno ljubavi i energije. Druženje se nastavilo kod zavjetne kapelice u Lučićima gdje su svi okupljeni izmolili krunicu i molitve mladih Majci Božjoj.

Zahvaljujemo Bogu na još jednom danu u kojem smo imali priliku slaviti Boga i radosno iščekujemo sutrašnji dan kad ćemo se ponovno susresti, nastaviti naše druženje i dati hvalu Bogu. 

Ž. Matijević i animatori Župe Radunice

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
217603

Tko je online

Imamo 34 gostiju i nema članova online