Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

karikature0002.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

50 godina braka - Janjko i Kata Radić

Janjko i Kata su u braku stekli šestero djece: Ivo 1970. , Frano 1972., Matija 1974., Marko 1977., Dragana 1983. i Marijan 1985. A djeca su rodila  11 unučadi.

Zlatni pir u Radunicama 31. kolovoza 2019. godine. 

Misu i blagoslov supružnika je imao župnik Ilija Orkić. Misa je slavljena u večernjim satima a pod svetom misom je pjevao župni zbor.

Janjko i Kata su kroz život nastojali živjeti kršćanski, poštujući jedno drugo.

Župnik Ilija je u prigodnoj propovijed zahvalio njima i dragom Bogu na svemu lijepom što se dogodilo kroz proteklih pedeset godina. Između ostalog je rekao: „Ovo misno slavlje i susret je čestitka i zahvala vama dvoma za sav uložen trud u podizanju djece, pružanju dobrosusjedskih odnosa, potporu životu u župi. Nadam se da još uvijek možeti pronaći lijepih tema razgovor. A unuci kada vam dođu – uzmite im mobitel iz ruku i pričajte im priče. Govorite im kako ste živjeli; družite se sa svojim unucima... Bog zna da često puta nije bilo lako i da netko uvijek više 'potegne'. Nismo došli vagati tko je više doprinio nego zahvaliti dragom Bogu na svemu što je dao.

Neka vas Bog blagoslovi i padari još puno lijepi dana i godina...“

Slavlje se nastavilo u obiteljskom domu supružnika u Gornjem Lugu. 

I.O.

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
354906

Tko je online

Imamo 20 gostiju i nema članova online