Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

felix-23.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Susret duhovnih zvanja 2018.

Okupljanje za Treći susret duhovnih zvanja krštenih u župi Radunice započelo je u 9 sati. Misu predslavio don Jozo Kajić, najstariji živući svećnik iz Radunica. Sjetili smo se i pokojnog Ive Matijevića, koji je nedavno preminuo i pokopan u Zagrebu.  
Zahvalili smo Bogu za njegov život i njegov poziv – odziv i zvanje koje je s ljubavlju proživio.

Nakon mise smo učinili zajedničku fotografiju s okupljenima na misi. I potom uz kavu dogovorili plan: posjetiti kapelicu u Cerju, prošetati, posjetiti jednu obitelj,

Župnik je kratko informirao o urađenom kroz proteklju godinu,a pomotom smo se uputili u Cerije.

Plan je bio posjetiti kapelicu svetog Petra, izgrađenu prije osamdesetak godina. Prije dvije godine mladi su očistili oko nje, ali je trava i nisko drveće ponovno sraslo. Napravili smo zajedničku fotografiju. Na povratku Zorka Vilić i njen sin zvani Košćan su nas počastili pićem i pitom s gljivama.

 

Na balkonu je nakon povratka serviran ručak.

Dogodine je već potvrđen termin druženja – 27. 7.

I.O.  

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
299091

Tko je online

Imamo 274 gostiju i nema članova online