Citat dana

"Ljubite jedni druge kao što sam ja vas ljubio!"

Iv 15, 12

Vrijeme kod nas

Foto dana

Karikature

felix-23.jpg

Kontakt

Radunice bb

72230 Žepče

Bosna i Hercegovina

Tel/fax ++387 32 885067

Tebi je lako!


Upućena od strane raznih ljudi, kojima je sve što netko drugi uradi lako. Sve što ja uradim manje je vrijedno od onog što netko drugi napravi. Zato, kada mi netko kaže: ''Lako tebi!'' s radošću primim taj kompliment. Kada Vam netko u budućnosti kaže: ''Lako tebi!'' - zahvalite mu se. Dali su Vam stvarno jedan veliki kompliment jer Vam se dive kako ste pored svih životnih izazova uspjeli sebi olakšati život, a oni i dalje vode borbu s time. 
LAKO JE BITI ŽRTVA, AJDE PRIJATELJU BUDI HEROJ SVOG ŽIVOTA! HVALA BOGU DA MI JE LAKO!

Broj posjeta

Broj prikaza (hitova) članaka
218651

Tko je online

Imamo 79 gostiju i nema članova online